Het team

Voorzitter MR

voorzitter mr
Stuur e-mail ›  

Voorzitter OC

voorzitter oc
Stuur e-mail ›  

Stichting Vrienden van de Jenaplanschool

voorzitter Vrienden
Stuur e-mail ›  

Geralda

Stuur e-mail ›  

Alex Heesen

stamgroepleider 5/6E: ma,di
stamgroepleider 5/6F: do
Stuur e-mail ›  

Arian Nieweg

stamgroepleider 3/4F
wo,do,vr
Stuur e-mail ›  

Bara Vacha

Stuur e-mail ›  

Carly de Vries

stamgroepleider 3/4C
coördinator onderbouw

ma,di,do,vr
Stuur e-mail ›  

Charo Larraz

coördinator overblijf OKS
Stuur e-mail ›  

Christien Jellesma

stamgroepleider 5/6A
ma,di,wo
Stuur e-mail ›  

Claudia Kok

conciërge OKS
ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Dagmara Driest

stamgroepleider 3/4A
wo,do,vr
Stuur e-mail ›  

Eline van Klinken

stamgroepleider 5/6B
Stuur e-mail ›  

Elise Nuhoff

stamgroepleider 3/4E
ma,di,wo
Stuur e-mail ›  

Esther van Biljouw

stamgroepleider 5/6B
ma,di,wo
Stuur e-mail ›  

Femke Meeuwissen

stamgroepleider 3/4B: ma,di
stamgroepleider 3/4D: vr
Stuur e-mail ›  

Floris Stappers

Stuur e-mail ›  

Francien van Kogelenberg

intern begeleider PS
ma,di,do
Stuur e-mail ›  

Ger van Wijngaarden

facilitair beheerder
ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Geralda Rinsma

vakleerkracht kunstzinnige vorming
ma,di,wo
Stuur e-mail ›  

Hannah Petrie

stamgroepleider 5/6E
opleider in school

wo,do,vr
Stuur e-mail ›  

Helma Reurekas

stamgroepleider 5/6D
coördinator middenbouw

ma,di,do,vr
Stuur e-mail ›  

Ida Tabbers

intern begeleider OKS
ma,di,do
Stuur e-mail ›  

Jaap Nelissen

directeur
Stuur e-mail ›  

Janine Adams

vakleerkracht bewegingsonderwijs
di,wo,vr
Stuur e-mail ›  

Jarno de Wolf

stamgroepleider 5/6F
ma,di,wo,vr
Stuur e-mail ›  

Jeroen de Groot

vakleerkracht bewegingsonderwijs
ma,do
Stuur e-mail ›  

Jesse Berens

stamgroepleider 7/8B
ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Jessy Bakker

stamgroepleider 7/8D
ma,do,vr
Stuur e-mail ›  

Jolande Tennekes

stamgroepleider 1/2A: wo
stamgroepleider 1/2B: ma
Stuur e-mail ›  

Karlijn Schellens

stamgroepleider 3/4C
ma,di,wo
Stuur e-mail ›  

Laura Calandt

stamgroepleider 1/2B
di t/m vr
Stuur e-mail ›  

Liesbeth van Hellemondt-De Jong

stamgroepleider 1/2H
di,wo
Stuur e-mail ›  

Loes ten Berge

onderwijsassistent
ma,wo,do
Stuur e-mail ›  

Loes Peters

stamgroepleider 3/4D
flexklas groep 5,6,7,8

ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Maaike Hoogland

opleider in school
di,do
Stuur e-mail ›  

Maartje van der Meer

administratief medewerker
Stuur e-mail ›  

Margreet Balemans-Vink

stamgroepleider 1/2F
ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Marieken Kemps

stamgroepleider 3/4E
didactisch specialist

ma,wo (om de week),do,vr
Stuur e-mail ›  

Marina Pijpker

stamgroepleider 3/4A
ma,di
Stuur e-mail ›  

Marissa Bus

stamgroepleider 7/8F
didactisch specialist

ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Marjon de Boer

stamgroepleider 3/4F
ma,di,vr
Stuur e-mail ›  

Marlies von Nordheim

stamgroepleider 1/2C
ma,di,vr
Stuur e-mail ›  

Marloes van Schoonhoven

stamgroepleider 5/6D
ma,di,wo,do
Stuur e-mail ›  

Mauro Zuppelli

stamgroepleider 7/8C
ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Max Kappert

stamgroepleider 5/6C
ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Merel Rijsdijk

stamgroepleider 1/2H
ma,do,vr
Stuur e-mail ›  

Mirjam Bos

didactisch specialist
ma,di,do
Stuur e-mail ›  

Monique Brouwers

stamgroepleider 1/2E
ma,do,vr
Stuur e-mail ›  

Myrke Metaal

stamgroepleider 7/8A
povo specialist

ma,di,wo,vr
Stuur e-mail ›  

Nefana Beerthuizen

stamgroepleider 1/2D
ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Nicolette Michels

coördinator overblijf PS
Stuur e-mail ›  

Ninuska van der Vaart-Koster

stamgroepleider 1/2C
coördinator kleuterbouw

ma,wo,do
Stuur e-mail ›  

Pitt de Jongh

stamgroepleider 3/4B: wo,do,vr
stamgroepleider 7/8E: di
Stuur e-mail ›  

Reineke Ming

stamgroepleider 5/6A
do,vr
Stuur e-mail ›  

Relinde van der Grinten

stamgroepleider 7/8D
coördinator bovenbouw

ma,di,wo
Stuur e-mail ›  

Ruben Smit

conciërge PS
ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Sannie .

ondersteuning kleuterbouw

Silvia Kraan

stamgroepleider 1/2E: di,wo
flexklas 1 t/m 4: do
Stuur e-mail ›  

Sophia Janssen

stamgroepleider 7/8E
ma,wo,do,vr
Stuur e-mail ›  

Tereska Domanski

stamgroepleider 1/2G
ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Tobias van der Zee

stamgroepleider 1/2A
ma,di,do,vr
Stuur e-mail ›  

Yvonne van Houwelingen

stamgroepleider 7/8A
do
Stuur e-mail ›